Prosba o finančního přispění na projekt obnovy sportovního hřiště

Důležitým aspektem života bohoslovců je možnost sportovního vyžití, které pomáhá přijít na jiné myšlenky a zbavit se na hřišti všech napětí, které náročnost studia, seminárního řádu a vykonávání různých seminárních služeb, někdy vytvářejí. Na stávajícím hřišti, které je malé a má nevhodný povrchu, se prakticky nedá provozovat žádný typ sportu. Rozhodli jsme se tedy, po dohodě s místním farářem, hřiště zvětšit a modernizovat, aby mohlo být k dispozici bohoslovcům, ale také farníkům Farnosti sv. Cyrila a Metoděje, jakož i mladým lidem a rodinám s dětmi, se kterými přicházíme do kontaktu, a kterým do budoucna chceme jako seminář nabídnout různé pastorační aktivity, spojené se sportovní činností či volnočasovými aktivitami. Naši bohoslovci přicházejí do kontaktu rovněž s mnoha studenty Jihočeské univerzity, takže, pokud se projekt podaří zrealizovat, bude moci být hřiště skutečně patřičně využívané.
Co se týče finanční pomoci na realizaci projektu hřiště, budeme vděčni za jakékoliv přispění, kterým vás Bůh bude inspirovat.

Jestliže se rozhodnete nám pomoci, už předem vám vyjadřujeme své poděkování! Náš bankovní účet naleznete ve spodní části našich webových stránek.

Vyprošujeme vám a vašim rodinám hojnost Božího požehnání!

P. Zdeněk Gibiec, rektor semináře

Kontakt

Rektor semináře:
ThLic. Ing. Zdeněk Gibiec
+420 704 061 784
zdenek.gibiec@redemptorismater.cz

Spirituál:
Mgr. Ladislav Proks
+420 731 631 279

Diecézně-misijní mezinárodní seminář
Redemptoris Mater
České Budějovice


© 2019 Redemptoris Mater České Budějovice